Praha - Saská ulička

Kód: IMG_8220
Pražský svět: Praha - Saská ulička


Objednat:     Počet: ks  


Materiály k tisku:

FOTOPAPÍR SE SATÉNOVÝM POVRCHEM O GRAMÁŽI 275g / m2

Fotografii vytiskneme na kvalitní fotopapír se saténovým povrchem v polomatném provedení. Tiskneme na papír v gramáži 275g/m2, což je bezkonkurenčně nejvyšší gramáž na trhu. Kalibrovaný tisk navíc zajistí reálné podání barevnosti fotografie se skvělými detaily díky tiskovému rozlišení 1440x720dpi.

Archy vynikající kvality jsou vhodné pro použití v rámech, za sklem apod.

____________________________________________________________________________________________________  

FOTOOBRAZ NA HLINÍKOVÉ DESCE 

Přímý tisk fotografií na tenký a pevný kovový materiál. Sendvičová hliníková deska Dibond je vysoce odolná, tenká, lehká a fotografie na ní vypadají luxusně. Fotoobrazy na Dibondu používají pro svoji lehkost, skladnost a luxusnost i fotografové na výstavy a do galerií. ____________________________________________________________________________________________________

FOTOOBRAZ NA AKRYLOVÉM SKLE

Umělecká a výstavní grafika. Fotografie se vytiskne pod speciální tvrzené akrylové sklo. 

Akrylátové sklo je čiré a fotografie vypadá, jako by byla za pravým sklem.

____________________________________________________________________________________________________

 

FOTOOBRAZ NA BAVLNĚNÉM PLÁTNĚ

Plátno používáme jemně tkané s matným, extra bílým finálním povrchem. Rám o výšce 22mm z MDF (dřevovláknitý materiál) je mohutný, stabilní a ani po letech se nekroutí.

Tiskneme na japonských strojích kalibrovaných právě na naše plátno. Barvy jsou tedy tak, jak je nesou data. Rámy si vyrábíme sami a ručně a proto zvládáme jakýkoli atypický rozměr ve stejný výrobní čas. Pro natahování pláten na rám jsme vybaveni nejlépe ve střední Evropě. Natahujeme simultánně z protilehlých stran tlakem minimálně 6 barů. Výsledkem je dokonale vypnuté plátno - takovému výsledku se při ručním natahování nedá ani přiblížit.